Середа, 17.08.2022, 11:03
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

26 квітня 2021 року в рамках тижня Охорони праці та безпеки життєдіяльності пройшла виставка методичної та науково-популярної літератури "Безпека понад усе!"

27 квітня 2021 року в рамках тижня Охорони праці та безпеці життєдіяльності викладач-методист, викладач вищої категорії Івахно Олена Василівна провела онлайн-заняття з безпеки життєдіяльності на тему "Надзвичайні ситуаціх та їхня класифікація". В ході заняття викладач ознайомила учасників з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та з порядком дій у надзвичайних ситуаціях, узагальнила знання про стихійні лиха, відпрацювала алгоритм порятунку людей і надання невідкладної допомоги. На занятті були використані інтерактивні методи навчання, а саме: мозковий штурм, моделювання ситуації, "продовжи фарзу" та інші.

Щорічно світ відзначає День охорони праці. Він святкується 28 квітня, починаючи з 1989 року. День охорони праці в Україні відзначають не тільки на виробничих підприємствах, а й у закладах освіти. Сьогодні охорона праці є питанням особливої важливості.

Тому, студенти Нікопольського педагогічного коледжу в рамках проведення Тижня охорони праці розробили пам'ятки щодо пожежної безпеки в закладі освіти, запобігання травматизму та професійних захворювань, правил поводження на воді, безпеки на дорозі, тощо.